Atklāsim iespējas kopā

Tegra grupa ar pieredzi būvmateriālu tirgū, pateicoties biznesa modelim, kas balstīts uz atvērtību, klientu uzticību un augstākajiem darba standartiem, paplašināja savas darbības ģeogrāfiju no Rietumeiropas līdz Tālajiem Austrumiem.

Sadarbība ar klientiem un vērīga uzmanība viņu vēlmēm ir mudinājusi mūs ne tikai izplatīt būvniecības ķīmiju un citus būvniecības izstrādājumus, bet arī pievērsties produktu attīstībai – no pieprasījuma noteikšanas līdz produkta nonākšanai tirgū. Pateicoties daudzu gadu pieredzei savu produktu izstrādē un klienta vajadzību izpratnei, mēs vienmēr varam piedāvāt tieši to, kas viņam nepieciešams.

Tas viss kļūst par realitāti, pateicoties mūsu motivētajai un radošajai Tegra komandai, kas aktīvi iesaistās visos procesos un pastāvīgi rada ko jaunu. Šī komanda patiešām ir milzīga: Tegra grupā ietilpst Tegra State, Tegros Holding, Tegra Latvia, Tegra Nordics un Tegra House.

Ekskluzīvas preces

Lai vēl labāk apmierinātu klientu vajadzības, mēs izstrādājam un piedāvājam klientiem daudzās valstīs tādus produktus kā dažāda veida montāžas putas, līmes, hermētiķi, aerosola krāsas, pašlīmējošās lentas. Tegra zīmoli: Point, Fome Flex, Inral, Zoom, Pplus un Vertas, kas ir labi zināmi tirgū.

Visa mūsu produkcija tiek ražota Eiropas Savienības rūpnīcās, kas atbilst starptautiskajiem standartiem, ar stingru izejvielu atlasi un ražošanas kvalitātes kontroli – tieši tas palīdz garantēt mūsu piedāvātā sortimenta izcilo kvalitāti. Par to klienti var pārliecināties organizētajās mūsu produktu prezentācijās, kurās ne tikai detalizēti runājam par produktiem, bet arī aicinām tos izmēģināt un salīdzināt.

Uzticīgs partneris

Izcilu produktu un plaša kvalitatīva izplatīšanas tīkla izveidi veicina atklāta sadarbība ar partneriem un klientiem - visu darām pārskatāmi, nebaidāmies dalīties ar savām uzkrātajām tehnoloģiskajām zināšanām vai pieredzi krājumu vadības jomā un konsultējam ieviešanu izmaiņas organizācijas darbībā. Regulāri organizētais forums "Sinerģija partnerībā", kurā piedalās gan mūsu partneri, gan klienti, palīdz labāk iepazīt vienam otru.

Veiksmīga sadarbība palīdz nodrošināt savlaicīgu nepieciešamo būvmateriālu piegādi patērētājam. Šim nolūkam atvērām arī pārstāvniecības Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētās, kas nodarbojas ar izplatīšanas tīkla izveidi, un progresīvāka pieeja partnerībai palīdz paplašināt mūsu darbības ģeogrāfiju: aktīvi strādājam Baltijas valstīs, Kazahstānā, Mongolijā, Moldovā, Beļģijā, Īrijā, Vācijā, Slovākijā, Dānijā un Zviedrijā.

Atšķirīga darba vieta

Tegra grupas veiksmīgā darba svarīgākā sastāvdaļa ir mūsu mērķtiecīgā un motivētā komanda. Profesionāļi dažādās zināšanu jomās ne tikai ikdienā piedalās svarīgu stratēģisku lēmumu pieņemšanā, bet arī realizē sevi kā indivīdus. Katru dienu nenogurstoši veidojam viens otra atbalsta kultūru, apmaināmies ar pieredzi un idejām. 2015. gadā radītā radošā darbnīca «inTegra House», kas atrodas dabas apkārtnē aizsargājama ezera krastā, ir mūsu komandas īstā mājvieta pašizpausmei un domu apmaiņai.

Katru jauno mūsu uzņēmuma darbinieku sagaida uzņēmuma vadītājs: jaunpienācējs tiek iepazīstināts gan ar topošajiem kolēģiem, gan ar visiem uzņēmuma svarīgākajiem procesiem. Jaunais kolēģis tiek nepārtraukti mudināts dalīties idejās un uz to pamata veidot un īstenot savus projektus. Tas ļauj kļūdīties un vienlaikus mācīties, kā arī vēlāk var dalīties ar šo pieredzi ar kolēģiem un izmantot citos projektos. Tādējādi esam kļuvuši kā radošs uzņēmums, kurā katrs darbinieks var izvēlēties savu ceļu izvirzītā mērķa sasniegšanai. Par dalību veiksmīgā jaunu projektu sagatavošanā darbinieki saņem arī finansiālu atlīdzību. Interesi par darba rezultātu pieaugumu veicina motivācijas sistēma, līdzdalība peļņā un papildus piemaksas.

Turklāt darba nedēļa ir 4+1, kas nozīmē, ka strādājam četras dienas, un piektdienu veltām komandas stiprināšanai un pilnveidošanai.

Mūsu geogrāfija

Gadu gaitā uzņēmuma pārdošanas ģeogrāfija ir paplašinājusies no viena vietējā tirgus Lietuvā līdz tālajām Āzijas valstīm.

Mēs esam aktīvi Baltijas valstīs, Kazahstānā, Mongolijā, Moldovā, Beļģijā, Īrijā, Vācijā, Slovākijā, Dānijā un Zviedrijā.

Papildus galvenajam birojam Lietuvā esam atvēruši pārstāvniecības Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētās, kas nodarbojas ar izplatīšanas tīkla attīstību. Citos tirgos īpaši atbalstām izplatītājus ar ekskluzīvām tiesībām. Veiksmīga sadarbība dažādās valstīs palīdz nodrošināt patērētājiem savlaicīgu nepieciešamo būvmateriālu piegādi.

Strādāsim kopā!

Tādi mēs esam – mēs skatāmies uz biznesa pasauli savādāk: mazliet plašāk un ar visu sirdi un prātu kopā ar klientiem, kas strādā visā pasaulē.

Un kas esi tu: būvmateriālu ražotājs, izplatītājs vai mūsu topošais kolēģis? Ja meklē sadarbības iespējas, sazinies ar mums tegra@tegra.lv!