• Jauns

Point 430 Vinyl Fix vinilestera ķīmiskais enkurs

Stirolu nesaturošs divkomponentu vinilestera ķīmiskais enkurs konstruktīvām vai lielām slodzēm, ar CE marķējumu un ETA novērtējumu. Izmantojams dažādos materiālos, piemēram, betonā, saplaisājušā betonā, dzelzsbetonā, cietos un dobos ķieģeļos, kokā.

SKU: 03-2-0-430
Tilpums: 300 ml
Krāsa: Pelēka
  • Ātrs ieklāšanas un sacietēšanas laiks
  • Piemērots sausam un mitram betonam
  • Var izmantot ar standarta hermētiķu pistoli

POINT 430 VINYL FIX ir stirolu nesaturošs divkomponentu vinilestera ķīmiskais enkurs konstruktīvām/augstām slodzēm, ar CE marķējumu un ETA novērtējumu lietošanai betonā.
Sertificēts šādu diametru vītņstieņiem: M8-M30 neplaisājušam betonam, M10-M20 plaisājušam betonam, M8-M16 cietam mūrim, M8-M12 dobam mūrim un M8-M16 kokam.
Sertificēts armatūras stieņiem ar diametru Ø8 mm līdz Ø32 mm neplaisājušam betonam un armatūras savienošanai ar sekojošu uzstādīšanu dzelzsbetonā ar diametru Ø8 mm līdz Ø32 mm.
Sveķiem piemīt seismiskā izturība, kā arī uguns un ķīmiskā noturība. Tos var izmantot, ja pamatmateriāla temperatūra ir no -10°C līdz +40°C. Piemēroti lietošanai mitrā betonā un urbumos zem ūdens.
Pateicoties spēcīgajai saķerei un vieglajai iekļūšanai urbumos un materiālu dobumos, sveķi stingri pielīp pie pamatmateriāla, neizplešas un neizstiepjas, tāpēc detaļas var piestiprināt pie pamatmateriāla stūriem un malām.