Uzlabota nākamās paaudzes tehnoloģija nodrošina labāko risinājumu fasādes un jumta šuvju blīvēšanai

Viens no celtnieku uzdevumiem būvdarbu laikā ir droši noblīvēt konstruktīvās un izplešanās šuves fasādēs, jumtos vai celiņos. Mēs piedāvājam profesionālu, kvalitatīvu un progresīvu risinājumu – “Fome Flex ROOF & FAÇADE” hermētiķi. „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ – jaunākās paaudzes, augstākās klases hibrīdais hermētiķis ar zemu moduli, izveido īpaši elastīgas un izturīgas šuves uz plaši lietojamajiem būvmateriāliem. Uzziniet vairāk par to, kāpēc šī tehnoloģija ir tik nepārspējama tirgū.

„Fome Flex ROOF & FAÇADE“ ir mūsu nākamās paaudzes hibrīdais hermētiķis ar progresīvu un novatorisku tehnoloģiju, kuras pamatā ir revolucionārs princips.

Hibrīdie hermētiķi sacietē gaisa mitruma ietekmē, un tie ir izstrādāti tā, lai tie būtu elastīgāki un mehāniski izturīgāki nekā tradicionālie produkti. “Fome Flex ROOF & FAÇADE” ir arī noturīgāks pret temperatūras un laika apstākļu svārstībām, kas nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Tas ir arī pilnīgi draudzīgs videi un veselībai, un tam gandrīz nav smaržas.

Šādi hibrīdie hermētiķi ir unikāli ne tikai ar savām īpašībām, bet arī ar to daudzpusību. Tie noblīvē konstruktīvās un izplešanās šuves uz plaši pielietotiem būvmateriāliem fasādēs, jumtos un gājēju celiņos. Tāpēc „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ ir ideāla izvēle lietošanai uz betona, ķieģeļu, krāsota koka, emaljas, alumīnija, nerūsējošā tērauda un dažādu plastmasu virsmām.

Veidojot ļoti elastīgas un izturīgas šuves uz šiem materiāliem, hibrīdie hermētiķi sacietē bez burbuļu veidošanās. Tie arī nesatur izocianātus, šķīdinātājus un silikonus, piemēroti platākām šuvēm, ir ar augstu mehānisko pretestību un spēcīgu sākotnējo adhēziju.

Fome Flex ROOF & FAÇADE ir unikāls arī nulles nosēšanās dēļ. Šim produktam ir lieliska saķere bez gruntējuma ar lielāko daļu virsmu, pat ar mitrām. Hibrīdos hermētiķus ir viegli uzklāt, un to sacietēšanas ātrums ir 2-3 mm dienā.

Produktu lietošana ir vienkārša un standarta. Vispirms ir jāattīra un jāattauko visas virsmas. Pēc tam jānogriež kārtridža vai folijas paciņas augšdaļa un jāpieskrūvē uzgalis, kas tiek piegādāts komplektā kopā ar kārtridžu.

Nākamais solis – ievietot kārtridžu vai folijas iepakojumu hermētiķu ieklāšanas pistolē un piepildīt sprauslu ar hermētiķi, vairākas reizes nospiežot pistoles mēlīti. Šuves dziļuma un platuma attiecība šuvēm līdz 10 mm ir 1:1. Minimālais platums un dziļums ir 5 mm. Savienojumam, kas platāks par 10 mm, dziļums ir platums dalīts ar 3 plus 6 mm. Maksimālais šuves platums ir līdz 40 mm.

Mūsu sortimentā piedāvājam piecus dažādus hibrīdos hermētiķus. “Fome Flex ROOF & FAÇADE” ir pieejams caurspīdīgā, baltā, pelēkā, melnā un antracīta krāsā.

Visi šie produkti ir sertificēti ar CE sertifikātu un citiem svarīgiem būvniecības tirgū atzītiem sertifikātiem: