Unikālas poliuretāna montāžas putas, kas atbilst būvniecības profesionāļu galvenajām vajadzībām visā pasaulē

Augstāks iznākums un sevišķi ātra montāža – šīs ir vienas no svarīgākajām prasībām, ko būvniecības speciālisti izvirza montāžas putām. Tomēr ne visi tirgū sastopamie produkti var piedāvāt šādas priekšrocības, kas ir aktuālas katram meistaram. Tieši tāpēc mēs parūpējāmies, lai logu un durvju montāža un jebkuru dobumu aizpildīšana būvniecībā noritētu ātri, raiti un kvalitatīvi, vienlaikus nodrošinot augstu siltumizolāciju un skaņas izolāciju. Inovatīvs risinājums ir mūsu jaunās paaudzes poliuretāna montāžas putas “FOME FLEX ULTRA FAST 75L”, kas ir visātrāk cietējošās putas tirgū un kurām ir neparasti augsts iznākums.

Poliuretāna montāžas putas “FOME FLEX ULTRA FAST 75L” ir patiesi unikāls jaunās paaudzes produkts. Tā brīvās izpūšanas iznākums ir aptuveni 75 litri. To nevar piedāvāt līdzīgi tirgū esošie produkti.

Visizplatītākais citu ražotāju augsta ražīguma putu tilpums ir līdz 65 litriem. Tomēr to panāk ar pārmērīgi augstu sekundāro izplešanos līdz pat 100%. Tas nozīmē, ka aizpildāmās šuves izmēri dubultojas, traucējot pareizu šuves izvietojumu, jo ir jāparedz, cik daudz vietas tai jāatstāj. Pretējā gadījumā putas pārlieku izplešas un izplešanās spiediena dēļ var sabojāt struktūru.

“FOME FLEX ULTRA FAST 75L” piedāvā pavisam citu risinājumu. Šim produktam piemīt tikai 30% sekundārā izplešanās, bet ir krietni lielāks iznākums. Tas atvieglo šuves veidošanu, putas nesalauž durvju vai logu konstrukciju un tās tiek precīzi izpūstas. Produkts ir izturīgs arī pret pelējumu un sēnītēm, augstām un zemām temperatūrām – lietojams no -60°C līdz +100°C. Darba vides temperatūra var mainīties robežās no -0°C līdz +35°C, un putas var izmantot arī lietus vai sniega apstākļos.

Šīm putām ir blīva un viendabīga struktūra, kas nodrošina izcilu siltuma un skaņas izolācijas veiktspēju. To siltumvadītspēja ir 0,036 W/(m*K) un skaņas slāpēšanas  indekss 63 dB.

Produkts ir unikāls arī ar īpaši ātru sacietēšanu, kas ļauj ātrāk pabeigt darbus. Šo putu griešanas laiks ir 10 minūtes, salīdzinot ar 30-40 minūtēm līdzīgiem produktiem. Svarīgi, ka “FOME FLEX ULTRA FAST 75L” galīgais sacietēšanas laiks ir tikai 1,5 stundas. Turpretim citām tirgū esošajām putām sacietēšanas laiks ir aptuveni puse dienas.

Šīs “FOME FLEX ULTRA FAST 75L” īpašības ļauj ātrāk apgriezt nevajadzīgos atlikumus, nosegt putu šuves, apmest, krāsot un veikt citus nepieciešamos darbus. Tāpēc produktam ir plašs pielietojumu klāsts. Putas ir ideāli piemērotas logu un durvju rāmju blīvēšanai, cauruļu siltumizolācijai un skaņas izolācijai, kā arī plaisu, šķirbu, dobumu un spraugu aizpildīšanai. Bez tam putas ir piemērotas šuvju aizpildīšanai jumtos, sienās un grīdās, kā arī visiem logu un durvju montāžas darbiem.

Šī produkta lietošana ir vienkārša un standartizēta – tāpat kā citām poliuretāna putām montāžai un blīvēšanai. Apstrādājamā virsma ir rūpīgi jānotīra un jāsamitrina. Flakons enerģiski jāsakrata un jāpieskrūvē pistolei. Tad flakons jāapvērš otrādi. Lai regulētu montāžas putu aerosola plūsmas ātrumu, jāpagriež vārsts pistoles roktura galā. Pēc tam dobumu var aizpildīt ar putām.

Ja putas jālieto zemās temperatūrās, flakons iepriekš jāsasilda līdz +18C, ievietojot to siltā ūdenī vai siltā telpā. Nesacietējušu putu atlikumus vislabāk notīrīt ar “Foam Cleaner Fome Flex”. Sacietējušas putas vēlams atdalīt mehāniski.

Izmantojiet “FOME FLEX ULTRA FAST 75L” unikālās priekšrocības un izmēģiniet produktu, ko atzīst un novērtē būvniecības profesionāļi visā pasaulē. Mēs parūpēsimies, lai katrs darbs, kuram šis produkts ir paredzēts, noritētu ātri, kvalitatīvi un raiti.