Profesionāla hidroizolācijas sistēmu produktu līnija: FOME FLEX HydroProtect

Hidroizolācijas sistēmu produktu līnija, kas pārspējusi konkurentus: kā FOME FLEX HydroProtect izpelnījās amatnieku uzticību?

Ja dažādās telpās pirms flīzēšanas nepieciešams veikt hidroizolācijas darbus, māju remonta profesionāļiem tirgū ir pieejama plaša preču izvēle šīm vajadzībām. Taču amatniekiem nereti rodas sūdzības par šādu izstrādājumu slikto elastību un augsto cenu, kas neattaisno kvalitāti. Tegra State ievēroja šīs tendences un tāpēc nolēma tirgū piedāvāt nedaudz biezāku membrānu ar lielāku materiāla koncentrāciju, kas ir tuvāka pastas konsistencei. Tā ir FOME FLEX HydroProtect hidroizolācijas sistēmas produktu līnija. Tā piedāvā pilnu kvalitatīvu, profesionālu un uzticamu produktu klāstu, ko izmantot pirms keramisko flīžu ieklāšanas darbiem.

FOME FLEX HydroProtect produkti paredzēti amatniekiem, kuriem nepieciešams veikt hidroizolācijas darbus vannas istabās, virtuvēs, veļas mazgātavās, sanitārajās un citās telpās pirms keramisko flīžu ieklāšanas. Šī produktu līnija ir piemērota arī apsildāmo grīdu projektiem. Piedāvātās hidroizolācijas sistēmas klāsts ir ļoti plašs, tāpēc meistari var izvēlēties kompleksu risinājumu. FOME FLEX HydroProtect sistēma iekļauj īpašu grunti, membrānu, lentu, stūrus un uzmavas.

FOME FLEX hidroizolācijas sistēmas svarīgākajai sastāvdaļai – membrānai – piemīt lieliska saķere ar pamatni. Tā ir elastīga, ātri žūstoša, viegli uzklājama, gatava lietošanai un pasargā telpas no sēnītēm un pelējuma. Pēc šī līdzekļa uzklāšanas uz virsmām tās tiek pasargātas arī no eļļu un tauku kaitīgās ietekmes. Turklāt šī membrāna ir vienkomponenta, armēta ar šķiedru, videi draudzīga, t.i., nesatur šķīdinātājus un plastifikatorus.

Svarīgi ir arī tas, ka gan FOME FLEX HydroProtect membrāna, gan FOME FLEX HydroProtect grunts lieliski pielīp pie apdares darbos visbiežāk izmantotajām virsmām. Šos izstrādājumus var uzklāt uz OSB, cementa daļiņām, ģipša šķiedras un ģipškartona paneļiem, ģipša, poraina un vienkārša betona, mūrējuma, akmens un klona. FOME FLEX HydroProtect grunts arī ir īpaša. Tā satur piedevas, kas uzlabo saķeri ar hidroizolācijas membrānu, un arī pats produkts veido vieglu aizsardzību pret mitrumu, tas ir ātri žūstošs, dziļi iesūcas un ir viegli uzklājams.

Arī FOME FLEX HydroProtect lenta, stūri un uzmavas ir unikālas. Šie produkti ir izturīgi pret ūdens spiedienu līdz 3 bāriem. Tie ir arī ārkārtīgi elastīgi, jo lentas elastība ir 106 procenti šķērsvirzienā un 168 procenti garenvirzienā.

FOME FLEX HydroProtect lenta, stūri un uzmavas ir paredzēti, lai nodrošinātu papildu nostiprinājumu vietās, kur iespējama deformāciju plaisāšana. Tajā pašā laikā tos izmanto grīdu, sienu un griestu savienojumos, iekšējos un ārējos stūros, kā arī vietās, kuras šķērso caurules.

Tāpēc, lai paveiktu visaptverošu un pilnīgu, piemēram, vannas istabas hidroizolāciju pirms flīzēšanas, profesionālam, kvalitatīvam un ātram amatnieku darbam pilnībā pietiks ar FOME FLEX HydroProtect produktiem. Bet ar ko šie produkti ir labāki par to līdziniekiem tirgū?

Salīdzinājumā ar konkurentiem un analizējot to izstrādājumus, novērojām, ka celtniecības un apdares meistari bieži vien ir vīlušies par to zemo elastību un augsto cenu, kas neattaisno kvalitāti. Ļoti bieži FOME FLEX HydroProtect produktiem līdzvērtīgie izstrādājumi ir pārāk šķidri. Tie satur daudz ūdens, un ieteicamā divu slāņu uzklāšana veido relatīvi plānu membrānas galīgo biezumu.

Izstrādājot FOME FLEX HydroProtect sistēmas produktus, tika pieņemts lēmums izveidot membrānu nedaudz biezāku. Tajā ir lielāka hidroizolācijas materiālu koncentrācija, tāpēc membrānas konsistence ir tuvāka pastas konsistencei. Šie izstrādājumi ir unikāli ar to, ka pēc ūdens iztvaikošanas tie spēs izveidot patiešām cietu un elastīgu divu slāņu galīgo membrānas biezumu. Tomēr tas neietekmē darbu. Membrāna ir viegli uzklājama, var strādāt gan ar otu, gan rullīti, turklāt produktam ir patiešām augstas laukuma pārklājuma īpašības.

Tādā veidā FOME FLEX HydroProtect produktu līnija ir pārspējusi savus konkurentus tirgū un izpelnījusies celtniecības un apdares profesionāļu uzticību. Šos izstrādājumus, kam raksturīgas unikālas priekšrocības, mūsdienās dēvē par uzticamu, kvalitatīvu un efektīvu izvēli visiem amatniekiem.