Logu un durvju hermetizēšana: kā izvēlēties labākās montāžas putas kvalitatīvākam darbam?

Profesionālajiem remonta speciālistiem nepieciešamas dažādu specifikāciju putas, ko izmanto, lai noslēgtu spraugas starp durvju vai logu rāmi un ēkas sienu. Tas saistīts ar produkta sekundāro izplešanos, tā elastības spēku, elastību, siltumvadītspējas koeficientu, sacietēšanas ātrumu un, protams, produkta patēriņu. Vienkomponenta poliuretāna montāžas putas Fome Flex 7 DOORS WINDOWS ELASTIC PISTOL FOAM apvieno labākās no visām šīm funkcijām. Tas ir unikāls produkts profesionālai logu un durvju hermetizēšanai un nodrošina vislabāko siltuma un skaņas izolāciju.

Tirgū pieejamas plašas iespējas logu un durvju hermetizēšanas profesionāļiem, kuri savam darbam meklē mūsdienīgu, kvalitatīvu un uzticamu produktu. Tomēr šīs vienkomponenta poliuretāna montāžas putas Fome Flex 7 DOORS WINDOWS ELASTIC PISTOL FOAM pārspēj konkurentus visos aspektos.

Galvenokārt, produktam piemīt pastāvīga elastība un zemākā siltumvadītspēja – tikai 0,030 W/mK, kas nodrošina ilgtspējību un izcilu siltumizolāciju. Turklāt putu šuve var izturēt līdz pat 25% nobīdi, padarot izstrādājumu ideāli piemērotu kustīgām konstrukcijām.

Fome Flex 7 DOORS WINDOWS ELASTIC PISTOL FOAM piemīt arī augsts trokšņu slāpēšanas indekss, kas samazina skaņas līmeni līdz 63 dB. Šis rādītājs ir viens no labākajiem tirgū. Parastās putas samazina skaņas līmeni līdz 58–60 dB.

Šīm putām ir arī īpaši zema sekundārā izplešanās, bez nepieciešamības papildus nostiprināt logu un durvju rāmjus. To apstiprina sertificēti produktu testēšanas protokoli. Jāņem vērā, ka šis produkts arī ļoti ātri polimerizējas. Putas var griezt jau pēc 25 minūtēm, nesabojājot to struktūru un saglabājot labākās šuves īpašības. Šī Fome Flex 7 DOORS WINDOWS ELASTIC PISTOL FOAM unikalitāte ievērojami paātrina un vienkāršo meistara darbu.

Produkts hermetizē logus un durvis neatkarīgi no laika apstākļiem. Tas darbojas pat lietū vai sniegā, pie apkārtējās vides temperatūras diapazona no -5°C līdz +35°C, tāpēc darbu nav jāaptur pat aukstākajos mēnešos.

Šīs nav vienīgās būtiskās priekšrocības. Strauji sadārdzinoties būvmateriāliem, daudzi cilvēki meklē preci ar pēc iespējas lielāku izdevīgumu. Un Fome Flex ir lielisks. Šo montāžas putu patēriņš ir tāds, ka ar vienu flakonu var aizpildīt līdz 40 metriem šuvju, kas ir pietiekami 7 standarta durvīm.

Fome Flex 7 DOORS WINDOWS ELASTIC PISTOL FOAM ir videi draudzīgs produkts, kas ir pilnīgi nekaitīgs cilvēka veselībai. Tas atbilst A+ Francijas GOS Regulas un Emicode EC1 Plus sertifikātu prasībām.

Produkts ir arī standartizēts un viegli lietojams ar tā daudzajām priekšrocībām. Putu flakonu enerģiski jāsakrata un tad jāpieskrūvē pistole. Pēc tam rūpīgi jānotīra un jāsamitrina darba virsma un jāapvērš flakons otrādi ar vārstu uz leju. Lai regulētu montāžas putu aerosola plūsmas ātrumu, pagriezt vārstu pistoles roktura galā. Pēc tam aizpildīt tukšumu ar putām.

Ja produkts tiek lietots zemās temperatūrās, flakons jāsasilda līdz +18°C, novietojot to siltā telpā vai iemērcot siltā ūdenī. Labākais veids, kā notīrīt nesažuvušas putu atliekas, ir Fome Flex Foam Cleaner. Sacietējušas putas ir jānotīra mehāniski.

Ievērojot šos norādījumus un izmantojot Fome Flex 7 DOORS WINDOWS ELASTIC PISTOL FOAM labākās īpašības, logu un durvju hermetizēšana tiks veikta perfekti.

Šīs vienkomponenta poliuretāna montāžas putas garantē augstu kvalitāti un atbilst profesionāļu prasībām visā pasaulē.