Bezmaksas obligātās PU apmācības tiem, kas to vēl nav paveikuši

2023. gada 24. augustā tika noteiktas obligātas apmācības prasības visiem rūpnieciskajiem un profesionālajiem lietotājiem, strādājošiem ar poliuretāna putām, līmēm un hermētiķiem, kuros kopējā monomēra diizocianāta koncentrācija pārsniedz 0,1%. Tiem, kuri vēl nav paveikuši šīs apmācības, Tegra state nodrošina bezmaksas piekļuvi POINT, FOME FLEX, GUDFOR, Pplus produktu klientiem, lai to izdarītu bez vilcināšanās un tie varētu droši turpināt darbu.

Šo apmācību platformu izstrādāja FEICA sadarbībā ar ISOPA, ALIPA, diizocianātu nozares asociācijām, un tā ir pieejama dažādās ES valodās. To var atrast šeit.

Piekļuves kods apmācībām: FEICA_21_C7

Ja nepieciešama detalizētāka apmācība, lūdzam sazināties pa tālr. +371 25 776 630

Visiem profesionāļiem, kuri pabeigs apmācību un nokārtos testu, tiks piešķirts sertifikāts, kas derīgs piecus gadus, ļaujot saglabāt savu drošību un sasniegt labākos rezultātus ar PU putām.

Lai sekmētu drošu izocianātu izmantošanu, šajā apmācību programmā iekļautas daudzas un dažādas tēmas, tostarp izocianātu ietekme uz veselību, atbilstošu aizsardzības līdzekļu lietošana un daudzi citi būtiski jautājumi. Apmācību programma atbilst arī REACH (ķīmisko vielu reģistrācijas, novērtēšanas, licencēšanas un ierobežošanas) Regulai.

Pat pēc šīs obligātās apmācības pabeigšanas par darbu ar poliuretāna izstrādājumiem ir svarīgi:

  • Strādāt tikai labi vēdināmās vietās, lai samazinātu izocianātu iedarbību.
  • Izmantot aizsargcimdus, aizsargbrilles un citus aizsarglīdzekļus. Uzglabāt produktus vēsā, sausā vietā, kas ir aizsargāta no tiešas saules gaismas un karstuma.
  • Ievērot ražotāja noteiktās tehniskās un drošības prasības.